Cimco - Bithouder - 114500
Ons artikelnummer
3353760
Artikelnummer fabrikant
114500
Type nummer
114500
EAN-code
4021103145005
Magnetisch
Ja
Snelwisselkop
Nee
Lengte
95 mm
Maat bitopname
1/4"
Maat machineopname
1/4"
Productomschrijving
Dwarsgreephouder met magneet voor 1/4'' bits
Magneethouder met dwarsgreep voor bits in moderne 2-componentenuitvoering, voor 1/4"-bits van alle lengtes
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3353760 |
| Artikelnummer fabrikant | 114500 |
| EAN-code | 4021103145005 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bithouder |
| Merk | Cimco |
| Serie | |
| Type nummer | 114500 |
| Omschrijving | Dwarsgreephouder met magneet voor 1/4'' bits |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Magnetisch | Ja |
| Snelwisselkop | Nee |
| Lengte | 95 mm |
| Maat bitopname | 1/4" |
| Maat machineopname | 1/4" |
| Dophouder | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,058 kg |
| Afmeting verpakking | 0,075 x 0,095 x 0,021 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 29,18 per 1 st |
Artikel bevat 1 st