Cimco - Bithouder - 114502
Ons artikelnummer
3353761
Artikelnummer fabrikant
114502
Type nummer
114502
EAN-code
4021103145029
Magnetisch
Ja
Snelwisselkop
Ja
Lengte
90 mm
Maat bitopname
1/4"
Maat machineopname
1/4"
Productomschrijving
Kogelkophouder met magneet voor 1/4'' bits
Kogelkop-magneetbithouder met beenhoek tot 20°, 1/4?" x 90 mm, voor schroeftoepassingen in diepe of andere nauwe plaatsen. Met aanhaalmoment-stabiele roestvaststalen huls, gehard, gestraald en gebruineerd. Schuifhuls voor het vrijgeven van de zwenkfunctie mat verchroomd en met kleurenring. 6-kantkogelkopscharnier van chroomvanadiumstaal, roestvaststalen huls met een diameter van diameter 12,0 x 32 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3353761 |
| Artikelnummer fabrikant | 114502 |
| EAN-code | 4021103145029 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bithouder |
| Merk | Cimco |
| Serie | |
| Type nummer | 114502 |
| Omschrijving | Kogelkophouder met magneet voor 1/4'' bits |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Magnetisch | Ja |
| Snelwisselkop | Ja |
| Lengte | 90 mm |
| Maat bitopname | 1/4" |
| Maat machineopname | 1/4" |
| Dophouder | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,06 kg |
| Afmeting verpakking | 0,09 x 0,06 x 0,02 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 23,01 per 1 st |
Artikel bevat 1 st