Cimco - Bithouder - 114504
Ons artikelnummer
3353762
Artikelnummer fabrikant
114504
Type nummer
114504
EAN-code
4021103145043
Magnetisch
Nee
Snelwisselkop
Nee
Lengte
70 mm
Maat bitopname
1/4"
Maat machineopname
1/4"
Productomschrijving
Dopsleutel en Bit houder voor 1/4''
Steeksleutel-bithouder. Door eenvoudig de huls te verschuiven als steeksleuteladapter en bithouder bruikbaar. Het verschuiven is ook mogelijk bij gebruik in accuschroefmachines. Gereedschapsopname 1/4?-buitenzeskant en -binnenvierkant. Lengte 70 mm, gewicht ca. 30 g
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3353762 |
| Artikelnummer fabrikant | 114504 |
| EAN-code | 4021103145043 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bithouder |
| Merk | Cimco |
| Serie | |
| Type nummer | 114504 |
| Omschrijving | Dopsleutel en Bit houder voor 1/4'' |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Magnetisch | Nee |
| Snelwisselkop | Nee |
| Lengte | 70 mm |
| Maat bitopname | 1/4" |
| Maat machineopname | 1/4" |
| Dophouder | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,032 kg |
| Afmeting verpakking | 0,07 x 0,013 x 0,013 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,39 per 1 st |
Artikel bevat 1 st