Cimco - Veiligheidshandschoen - 141209
Ons artikelnummer
3376050
Artikelnummer fabrikant
141209
Type nummer
141209
EAN-code
4021103079249
Materiaal
Overig
Lange uitvoering
Nee
Met antisliplaag
Nee
Handschoenmaat
9
Handschoenmaat (US)
L
Productomschrijving
141209 SNIJVASTE HANDSCHOENEN ZWART MAAT 9/L CUT PRO
Cut protection handschoen "Cut Pro" zwart, grootte 9/L
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3376050 |
| Artikelnummer fabrikant | 141209 |
| EAN-code | 4021103079249 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veiligheidshandschoen |
| Merk | Cimco |
| Serie | |
| Type nummer | 141209 |
| Omschrijving | Snijvaste handschoenen "Cut Pro", zwart, Maat 9/L |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Materiaal | Overig |
| Lange uitvoering | Nee |
| Met antisliplaag | Nee |
| Handschoenmaat | 9 |
| Handschoenmaat (US) | L |
| Kleur | Grijs |
| Dikte | 0.45 mm |
| Bescherming tegen mechanisch risico | Ja |
| Bescherming tegen chemisch risico | Nee |
| Bescherming tegen micro-organisme risico | Nee |
| Bescherming tegen hitte en vuur risico | Nee |
| Bescherming tegen koude risico | Nee |
| Bescherming tegen radioactieve besmetting risico | Nee |
| Bescherming tegen ioniserende straling risico | Nee |
| Gevoerd | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Vingerhandschoen |
| Geïsoleerd | Nee |
| Coating | 1/2-coated |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| Type sluiting | Elastieken bandje |
| Leveringsvorm | Paar |
| Hoge zichtbaarheid (signaalkleuren) | Nee |
| Manchetuitvoering | Polslange manchet |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,059 kg |
| Afmeting verpakking | 0,25 x 0,09 x 0,01 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,62 per 1 st |
Artikel bevat 1 st