Cimco - Waterpas - 211528
Ons artikelnummer
3357376
Artikelnummer fabrikant
211528
Type nummer
211528
EAN-code
4021104115281
Lengte
250 mm
Aantal libellen (luchtbellen)
3
Materiaal
Aluminium
Magnetisch
Ja
Breedte
20 mm
Productomschrijving
Waterpas Schakelkast met magneet PRO, 250mm
Professionele schakelkastwaterpas van gietaluminium, zware uitvoering, met Plumb Site Dual-View-libel, drie vaste acryllibellen, met twee magneten. Nauwkeurigheid: 0,5 mm/m, 250 mm, 19 x 45 mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3357376 |
| Artikelnummer fabrikant | 211528 |
| EAN-code | 4021104115281 |
| Artikelklasse (ETIM) | Waterpas |
| Merk | Cimco |
| Serie | |
| Type nummer | 211528 |
| Omschrijving | Waterpas Schakelkast met magneet PRO, 250mm |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lengte | 250 mm |
| Aantal libellen (luchtbellen) | 3 |
| Materiaal | Aluminium |
| Magnetisch | Ja |
| Breedte | 20 mm |
| Elektronisch | Nee |
| Met laser | Nee |
| Diameter | 45 mm |
| Mesoppervlak gefreesd | Ja |
| Richtbaar | Nee |
| Relatieve meetnauwkeurigheid | 0.5 mm/m |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,3 kg |
| Afmeting verpakking | 0,25 x 0,046 x 0,02 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 41,94 per 1 st |
Artikel bevat 1 st