Comelit - Aanvullende apparatuur voor deurcommunicatie - Universeel
Ons artikelnummer
3312889
Artikelnummer fabrikant
2642W/16
Type nummer
Universeel
EAN-code
8023903176285
Functie
Uitbreiden
Installatietechniek
Systeemonafhankelijk
Productomschrijving
2642W/16 Bureausteun Style White 16 aderig
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3312889 |
| Artikelnummer fabrikant | 2642W/16 |
| EAN-code | 8023903176285 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aanvullende apparatuur voor deurcommunicatie |
| Merk | Comelit |
| Serie | Style |
| Type nummer | Universeel |
| Omschrijving | Witte bureausteun met 16 aderige kabel voor Style toestel |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Functie | Uitbreiden |
| Installatietechniek | Systeemonafhankelijk |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,74 kg |
| Afmeting verpakking | 17 x 30,5 x 8 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 148,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st