Comelit - Aanvullende apparatuur voor deurcommunicatie - Universeel
Ons artikelnummer
3312897
Artikelnummer fabrikant
2742W
Type nummer
Universeel
EAN-code
8023903297508
Functie
Uitbreiden
Installatietechniek
Systeemonafhankelijk
Productomschrijving
2742W Witte bureausteun voor MINI audio toestel
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3312897 |
| Artikelnummer fabrikant | 2742W |
| EAN-code | 8023903297508 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aanvullende apparatuur voor deurcommunicatie |
| Merk | Comelit |
| Serie | Mini audio |
| Type nummer | Universeel |
| Omschrijving | Witte bureausteun voor MINI audio toestel |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Functie | Uitbreiden |
| Installatietechniek | Systeemonafhankelijk |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,188 kg |
| Afmeting verpakking | 20 x 10 x 6 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 43,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st