Comelit - Binnenpost deurcommunicatie - Traditioneel
Ons artikelnummer
3312891
Artikelnummer fabrikant
2702W
Type nummer
Traditioneel
EAN-code
8023903297485
Spreekpost zonder hoorn
Nee
Bediening extra functie(s)
Ja
Functie-LED's
Nee
Oproepuitschakeling
Ja
Videobesturing
Nee
Productomschrijving
2702W MINI audio toestel traditioneel systeem 2 knoppen
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3312891 |
| Artikelnummer fabrikant | 2702W |
| EAN-code | 8023903297485 |
| Artikelklasse (ETIM) | Binnenpost deurcommunicatie |
| Merk | Comelit |
| Serie | Mini |
| Type nummer | Traditioneel |
| Omschrijving | MINI audio toestel traditioneel systeem 2 knoppen |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Spreekpost zonder hoorn | Nee |
| Bediening extra functie(s) | Ja |
| Functie-LED's | Nee |
| Oproepuitschakeling | Ja |
| Videobesturing | Nee |
| Breedte | 103.2 mm |
| Interne communicatie | Ja |
| Oproepherkenning | Ja |
| Montagewijze | Opbouw |
| Extra apparaat aankoppelbaar | Nee |
| Volumeregeling | Ja |
| Afluisterbeveiligd | Nee |
| Bediening deurslot | Ja |
| Met automatische deurslotbediening | Ja |
| Installatietechniek | Multi-wire-systeem |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 190 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Met video | Nee |
| Met geheugen functie | Nee |
| Handsfree | Nee |
| Koppelbaar met smartphone | Nee |
| Hoorapparaat-compatibel | Nee |
| Met touchscreen | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,302 kg |
| Afmeting verpakking | 10 x 21 x 3 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 42,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st