Comelit - Camera voor bewakingssysteem - AHD Smart
Ons artikelnummer
3313413
Artikelnummer fabrikant
WICAMA02FA
Type nummer
AHD Smart
EAN-code
8023903398878
Montagewijze
Overig
Beeldsysteem
PAL
Eigenschap beeldsysteem
Kleur
Toepassingsgebied
Binnen
Kleur
Wit
Productomschrijving
WICAMA02FA WIFI camera 2MP 2,8mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3313413 |
| Artikelnummer fabrikant | WICAMA02FA |
| EAN-code | 8023903398878 |
| Artikelklasse (ETIM) | Camera voor bewakingssysteem |
| Merk | Comelit |
| Serie | CCTV |
| Type nummer | AHD Smart |
| Omschrijving | WIFI camera 2MP 2,8mm. |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Montagewijze | Overig |
| Beeldsysteem | PAL |
| Eigenschap beeldsysteem | Kleur |
| Toepassingsgebied | Binnen |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 71.7 mm |
| Hoogte | 108 mm |
| Diepte | 30.1 mm |
| Draadloos | Ja |
| Uitvoering van de interface | Wi-Fi |
| Transmissiemedium | TCP/IP |
| Vandaalbestendig | Nee |
| Voedingsspanning | 12 - 12 V |
| Spanningstype | DC |
| Geheugencapaciteit | 128 GB |
| Met IR-lamp | Ja |
| Model | Standaard (vast) |
| Power over Ethernet | 802.3 af (PoE) |
| Brandpuntsafstand | 2.8 - 2.8 mm |
| Aantal beeldpunten (megapixel) | 2 |
| Met objectief | Ja |
| Maximale infrarood reikwijdte | 10 m |
| Aantal digitale ingangen | 0 |
| Aantal digitale uitgangen | 0 |
| Aantal audio-ingangen | 0 |
| Aantal audio-uitgangen | 0 |
| Slagvastheid | Geen |
| Met videobewegingsmelder | Ja |
| Horizontale kijkhoek | 116.6 - 116.6 ° |
| Verticale kijkhoek | 69.6 - 69.6 ° |
| Opgenomen vermogen | 4.5 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,2 kg |
| Afmeting verpakking | 18,6 x 10 x 8,9 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 223,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st