Comelit - Camera voor bewakingssysteem - IP Advance
Ons artikelnummer
3313276
Artikelnummer fabrikant
IPSCAMA08F04A
Type nummer
IP Advance
EAN-code
8023903398939
Montagewijze
Wand/plafond
Beeldsysteem
PAL
Eigenschap beeldsysteem
Kleur
Toepassingsgebied
Universeel
Kleur
Wit
Productomschrijving
IPSCAMA08F04A IP camera multisensor 8MP 3 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3313276 |
| Artikelnummer fabrikant | IPSCAMA08F04A |
| EAN-code | 8023903398939 |
| Artikelklasse (ETIM) | Camera voor bewakingssysteem |
| Merk | Comelit |
| Serie | CCTV |
| Type nummer | IP Advance |
| Omschrijving | IP camera multisensor 8MP 3 mm. |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Montagewijze | Wand/plafond |
| Beeldsysteem | PAL |
| Eigenschap beeldsysteem | Kleur |
| Toepassingsgebied | Universeel |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 159.7 mm |
| Hoogte | 96 mm |
| Diepte | 288.4 mm |
| Draadloos | Nee |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Transmissiemedium | TCP/IP |
| Vandaalbestendig | Ja |
| Voedingsspanning | 12 - 12 V |
| Spanningstype | DC |
| Geheugencapaciteit | 128 GB |
| Met IR-lamp | Ja |
| Model | Panorama |
| Power over Ethernet | 802.3 af (PoE) |
| Brandpuntsafstand | 3 - 3 mm |
| Aantal beeldpunten (megapixel) | 8 |
| Met objectief | Ja |
| Maximale infrarood reikwijdte | 30 m |
| Aantal digitale ingangen | 1 |
| Aantal digitale uitgangen | 1 |
| Aantal audio-ingangen | 1 |
| Aantal audio-uitgangen | 1 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Met videobewegingsmelder | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Opgenomen vermogen | 12 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,8 kg |
| Afmeting verpakking | 35,2 x 19,8 x 19,4 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2.293,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st