Comelit - Camera voor bewakingssysteem - IP Advance
Ons artikelnummer
3313288
Artikelnummer fabrikant
IPTCAMA05Z02A
Type nummer
IP Advance
EAN-code
8023903398908
Montagewijze
Wand/plafond
Beeldsysteem
PAL
Eigenschap beeldsysteem
Kleur
Toepassingsgebied
Universeel
Kleur
Wit
Productomschrijving
IPTCAMA05Z02A IP camera turret 5MP 2,8-12 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3313288 |
| Artikelnummer fabrikant | IPTCAMA05Z02A |
| EAN-code | 8023903398908 |
| Artikelklasse (ETIM) | Camera voor bewakingssysteem |
| Merk | Comelit |
| Serie | CCTV |
| Type nummer | IP Advance |
| Omschrijving | IP camera turret 5MP 2,8-12 mm. |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Montagewijze | Wand/plafond |
| Beeldsysteem | PAL |
| Eigenschap beeldsysteem | Kleur |
| Toepassingsgebied | Universeel |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 99.6 mm |
| Diameter | 111.5 mm |
| Draadloos | Nee |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Transmissiemedium | TCP/IP |
| Vandaalbestendig | Ja |
| Voedingsspanning | 12 - 12 V |
| Spanningstype | DC |
| Geheugencapaciteit | 128 GB |
| Met IR-lamp | Ja |
| Model | Standaard (vast) |
| Power over Ethernet | 802.3 af (PoE) |
| Brandpuntsafstand | 2.8 - 12 mm |
| Aantal beeldpunten (megapixel) | 5 |
| Met objectief | Ja |
| Maximale infrarood reikwijdte | 50 m |
| Aantal digitale ingangen | 1 |
| Aantal digitale uitgangen | 1 |
| Aantal audio-ingangen | 1 |
| Aantal audio-uitgangen | 1 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Met videobewegingsmelder | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Horizontale kijkhoek | 29.8 - 92.7 ° |
| Verticale kijkhoek | 26 - 53 ° |
| Opgenomen vermogen | 11 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 2 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 14,2 x 14,2 x 12,3 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 623,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st