Comelit - Montagetoebehoren voor deurcommunicatie - Audiokit
Ons artikelnummer
3312896
Artikelnummer fabrikant
2720W
Type nummer
Audiokit
EAN-code
8023903297515
Geschikt voor
Binnenpost
Materiaal
Kunststof
Kleur
Wit
Montagewijze
Opbouw
Productomschrijving
2720W Behuizing voor gootbekabeling Mini audio
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3312896 |
| Artikelnummer fabrikant | 2720W |
| EAN-code | 8023903297515 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagetoebehoren voor deurcommunicatie |
| Merk | Comelit |
| Serie | Mini |
| Type nummer | Audiokit |
| Omschrijving | Behuizing voor gootbekabeling Mini audio |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor | Binnenpost |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Opbouw |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,119 kg |
| Afmeting verpakking | 10 x 20 x 3 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 33,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st