Comelit - Montagetoebehoren voor deurcommunicatie - Universeel
Ons artikelnummer
3312894
Artikelnummer fabrikant
2711W
Type nummer
Universeel
EAN-code
8023903397833
Geschikt voor
Binnenpost
Materiaal
Kunststof
Kleur
Wit
Montagewijze
Opbouw
Productomschrijving
2711W Afdekplaat voor Mini audio toestel
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3312894 |
| Artikelnummer fabrikant | 2711W |
| EAN-code | 8023903397833 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagetoebehoren voor deurcommunicatie |
| Merk | Comelit |
| Serie | Mini |
| Type nummer | Universeel |
| Omschrijving | Afdekplaat voor Mini audio toestel |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor | Binnenpost |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Opbouw |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,09 kg |
| Afmeting verpakking | 22 x 13 x 0,5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12,50 per 1 st |
Artikel bevat 1 st