Comelit - Videoverdeler voor bewakingssysteem - Accesoires
Ons artikelnummer
3313068
Artikelnummer fabrikant
43112
Type nummer
Accesoires
EAN-code
8023903169089
Montagewijze
Overig
Aantal uitgangen
1
Aantal ingangen
2
Aantal versterkers
1
Hoogte
65 mm
Productomschrijving
43112 Video verdeler 1 ingang 2 uitgang 12 VDC
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3313068 |
| Artikelnummer fabrikant | 43112 |
| EAN-code | 8023903169089 |
| Artikelklasse (ETIM) | Videoverdeler voor bewakingssysteem |
| Merk | Comelit |
| Serie | CCTV |
| Type nummer | Accesoires |
| Omschrijving | Video verdeler 1 ingang 2 uitgang 12 VDC |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Montagewijze | Overig |
| Aantal uitgangen | 1 |
| Aantal ingangen | 2 |
| Aantal versterkers | 1 |
| Hoogte | 65 mm |
| Breedte | 138 mm |
| Diepte | 28 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,299 kg |
| Afmeting verpakking | 11,2 x 8,5 x 8,5 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 119,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st