Comelit - Videoverdeler voor bewakingssysteem - Accesoires
Ons artikelnummer
3313069
Artikelnummer fabrikant
43116
Type nummer
Accesoires
EAN-code
8023903169096
Montagewijze
Overig
Aantal uitgangen
8
Aantal ingangen
16
Aantal versterkers
1
Hoogte
191 mm
Productomschrijving
43116 Video verdeler kast 8 ingang 16 uitgang
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3313069 |
| Artikelnummer fabrikant | 43116 |
| EAN-code | 8023903169096 |
| Artikelklasse (ETIM) | Videoverdeler voor bewakingssysteem |
| Merk | Comelit |
| Serie | CCTV |
| Type nummer | Accesoires |
| Omschrijving | Video verdeler kast 8 ingang 16 uitgang |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Montagewijze | Overig |
| Aantal uitgangen | 8 |
| Aantal ingangen | 16 |
| Aantal versterkers | 1 |
| Hoogte | 191 mm |
| Breedte | 483 mm |
| Diepte | 44 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,671 kg |
| Afmeting verpakking | 3,2 x 1,8 x 0,9 cm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 735,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st