Dehn - Toebehoren/onderdelen voor veiligheidstoestellen (hoogspanning) - EL M8 S PHE PHV
Ons artikelnummer
1206017
Artikelnummer fabrikant
766925
Type nummer
EL M8 S PHE PHV
EAN-code
4013364091672
Type toebehoren/onderdelen
Elektrodes voor spanningsdetector
Materiaal
Staal
Totale lengte
30 mm
Toebehoren
Ja
Nom. spanning
3 - 36 kV
Productomschrijving
766925 EL M8 S PHE PHV
Pin-shaped electrode for contacting varnished busbars. With thread M8 for screwing on the test prods of PHE III, PHE voltage detectors and PHV phase comparators.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1206017 |
| Artikelnummer fabrikant | 766925 |
| EAN-code | 4013364091672 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor veiligheidstoestellen (hoogspanning) |
| Merk | Dehn |
| Serie | |
| Type nummer | EL M8 S PHE PHV |
| Omschrijving | Pin-shaped electrode D 4mm with M8/M6 thread |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Elektrodes voor spanningsdetector |
| Materiaal | Staal |
| Totale lengte | 30 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Nom. spanning | 3 - 36 kV |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,01 kg |
| Afmeting verpakking | 0,03 x 0,021 x 0,021 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 24,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st