Dehn - Toebehoren/onderdelen voor veiligheidstoestellen (hoogspanning) - EL M8 SZ PHE PHV
Ons artikelnummer
1206016
Artikelnummer fabrikant
766913
Type nummer
EL M8 SZ PHE PHV
EAN-code
4013364051836
Type toebehoren/onderdelen
Elektrodes voor spanningsdetector
Materiaal
Overig
Totale lengte
27 mm
Toebehoren
Ja
Nom. spanning
3 - 36 kV
Productomschrijving
766913 EL M8 SZ PHE PHV
Onion-shaped electrode for contacting varnished busbars. With thread M8 for screwing on the test prods of PHE III, PHE voltage detectors and PHV phase comparators.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1206016 |
| Artikelnummer fabrikant | 766913 |
| EAN-code | 4013364051836 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor veiligheidstoestellen (hoogspanning) |
| Merk | Dehn |
| Serie | |
| Type nummer | EL M8 SZ PHE PHV |
| Omschrijving | Onion-shaped electrode as of 3kV with tip a. M8 threaded bolt f. PHE/P |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Elektrodes voor spanningsdetector |
| Materiaal | Overig |
| Totale lengte | 27 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Nom. spanning | 3 - 36 kV |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,042 kg |
| Afmeting verpakking | 0,027 x 0,027 x 0,027 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 21,80 per 1 st |
Artikel bevat 1 st