Dehn - Toebehoren/onderdelen voor veiligheidstoestellen (hoogspanning) - KKL PHE
Ons artikelnummer
1206225
Artikelnummer fabrikant
766997
Type nummer
KKL PHE
EAN-code
4013364115699
Type toebehoren/onderdelen
Koffer
Materiaal
Kunststof
Totale lengte
940 mm
Toebehoren
Ja
Productomschrijving
766997 KOFFER TBV SP.SONDE
Plastic case (empty) for PHE with foam padding.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1206225 |
| Artikelnummer fabrikant | 766997 |
| EAN-code | 4013364115699 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor veiligheidstoestellen (hoogspanning) |
| Merk | Dehn |
| Serie | |
| Type nummer | KKL PHE |
| Omschrijving | Plastic case empty for PHE voltage detector 930x215x140mm |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Koffer |
| Materiaal | Kunststof |
| Totale lengte | 940 mm |
| Toebehoren | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,39 kg |
| Afmeting verpakking | 1,21 x 0,27 x 0,13 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 791,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st