Dehn - Toebehoren/onderdelen voor veiligheidstoestellen (hoogspanning) - PSO M8 PHE
Ons artikelnummer
1206223
Artikelnummer fabrikant
766916
Type nummer
PSO M8 PHE
EAN-code
4013364106840
Type toebehoren/onderdelen
Sondes voor spanningsdetector
Totale lengte
420 mm
Voor nom. spanning tot
24 kV
Toebehoren
Ja
Nom. spanning
3 - 24 kV
Productomschrijving
766916 PSO M8 PHE 3-24KV
Straight test probe for switchgear installations with limited access (e.g. Calor Emag/Isopond and Krone/KES) for screwing on the test prods of the PHE III and PHE voltage detectors.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1206223 |
| Artikelnummer fabrikant | 766916 |
| EAN-code | 4013364106840 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor veiligheidstoestellen (hoogspanning) |
| Merk | Dehn |
| Serie | |
| Type nummer | PSO M8 PHE |
| Omschrijving | Test probe with M8 threaded bolt for PHE 3-24kV |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Sondes voor spanningsdetector |
| Totale lengte | 420 mm |
| Voor nom. spanning tot | 24 kV |
| Toebehoren | Ja |
| Nom. spanning | 3 - 24 kV |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,125 kg |
| Afmeting verpakking | 0,423 x 0,03 x 0,03 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 315,40 per 1 st |
Artikel bevat 1 st