Dehn - Toebehoren/onderdelen voor veiligheidstoestellen (hoogspanning) - SE REG 1TE
Ons artikelnummer
1131329
Artikelnummer fabrikant
785638
Type nummer
SE REG 1TE
EAN-code
4013364086920
Type toebehoren/onderdelen
Sperelement
Totale lengte
52 mm
Voor nom. spanning tot
1 kV
Nom. spanning
0 - 1 kV
Productomschrijving
785638 AUTOM.VERGRENDELING
Lock-out system in accordance with DIN 40008 for single-pole and multipole circuit breakers with a clamping range of 45 mm for protection against reconnection.With ”Nicht schalten” symbol [Do not close the circuit] acc. to national regulations (VBG 125). For nominal voltages up to 1000 V. Size: 1 MW (modular width).
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1131329 |
| Artikelnummer fabrikant | 785638 |
| EAN-code | 4013364086920 |
| Artikelklasse (ETIM) | Toebehoren/onderdelen voor veiligheidstoestellen (hoogspanning) |
| Merk | Dehn |
| Serie | |
| Type nummer | SE REG 1TE |
| Omschrijving | Locking element for DIN rail mounted devices, H=45mm, 1 module |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Type toebehoren/onderdelen | Sperelement |
| Totale lengte | 52 mm |
| Voor nom. spanning tot | 1 kV |
| Nom. spanning | 0 - 1 kV |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,006 kg |
| Afmeting verpakking | 0,052 x 0,045 x 0,017 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 22,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st