Dehn - Verbinder voor bliksembeveiliging - MVK 8.10 M10 V2A
Brutoprijs
10,20
Dehn - Verbinder voor bliksembeveiliging - MVK 8.10 M10 V2A
Ons artikelnummer
4242624
Artikelnummer fabrikant
105079
Type nummer
MVK 8.10 M10 V2A
EAN-code
4013364100183
Type connector
Verbindingsklem voor meerdere doeleinden
Materiaal
RVS 304 (V2A)
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Type bevestigingsschroeven
Zeskant schroef
Diameter ronde geleider 1
8 - 10 mm
Productomschrijving
105079 MV CLAMP STST F. RD 8-1 0MM TO SUPPORT SPANNING OF CONDUCTORS FOR DEHNI
MV clamp for spanning cables, StSt, MV clamp for spanning cables, For screwing into the head of the supporting tube with M10 screw
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4242624 |
| Artikelnummer fabrikant | 105079 |
| EAN-code | 4013364100183 |
| Artikelklasse (ETIM) | Verbinder voor bliksembeveiliging |
| Merk | Dehn |
| Serie | |
| Type nummer | MVK 8.10 M10 V2A |
| Omschrijving | MV clamp StSt f. Rd 8-10mm to support spanning of conductors for DEHNi |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Type connector | Verbindingsklem voor meerdere doeleinden |
| Materiaal | RVS 304 (V2A) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Type bevestigingsschroeven | Zeskant schroef |
| Diameter ronde geleider 1 | 8 - 10 mm |
| Diameter ronde geleider 2 | 8 - 10 mm |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,096 kg |
| Afmeting verpakking | 0,04 x 0,04 x 0,037 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10,20 per 1 st |
Artikel bevat 1 st