Draka - Grondkabel - sv
Productomschrijving
HULTA B2CA 4X240/120 SV MTR HV INSTALLATIEKABEL GEARMEERD
HULTA B2ca 0,6/1kV gy 4x240/120 sv
HULTA B2ca is een gewapende, halogeenvrije installatiekabel met een zeer hoge brandveiligheid. De voedingskabel is geschikt voor aanleg direct in de grond, bij bovengrondse installaties met hoge eisen ten aanzien van mechanische belasting en brandveiligheid, in situaties met een verhoogde omgevingstemperatuur en in kabelbundels. Deze grondkabel is bestemd voor gebouwinstallaties en industriële installaties. De halogeenvrije samenstelling maakt het mogelijk om met deze kabel hoogwaardige, brandveilige installaties te realiseren. HULTA B2ca voldoet aan brandklasse B2ca-s1,d1,a1 volgens NEN-EN 50575 voor toepassing in bouwwerken met een zeer hoog brandrisico volgens NEN 8012.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2435621 |
| Artikelnummer fabrikant | 833288 |
| EAN-code | 8711401194824 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Draka |
| Serie | HULTA |
| Type nummer | sv |
| Omschrijving | HULTA B2ca 0,6/1kV gy 4x240/120 sv |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 240 mm² |
| AWG-maat | Overig |
| Samenstelling geleider | Klasse 2 = samengeslagen |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 0.075 Ohm/km |
| Geleidervorm | Sectorvormig |
| Aantal aders | 4 |
| Materiaal aderisolatie | Polyolefine |
| Specificatie aderisolatie | Gevulkaniseerd polyetheen (XLPE) |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Adercodering | Kleur |
| Aderscherm | Nee |
| Glasvezelelement | Nee |
| Met aardgeleider | Nee |
| Binnenveldsturing | Nee |
| Buitenveldsturing | Nee |
| Scherm | Nee |
| Litze | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Aantal hulpaders | 0 |
| Concentrische geleider | Geen |
| Bewapening | Ja |
| Mantelmateriaal | Polyolefine |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Mantelkleur | Grijs |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Geleidende coating | Nee |
| Geleider langswaterdicht | Nee |
| Afscherming langswaterdicht | Nee |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | B2ca |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | s1 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | d1 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | a1 |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Ja |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Brandvertraging | Overig |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Isolatiebehoud volgens IEC 60331 | Nee |
| Isolatiebehoud | Geen |
| Functiebehoud | Geen |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Buitendiameter circa | 61.7 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 435 mm |
| Gewicht | 12302 kg/km |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Nom. spanning U0 | 0.6 kV |
| Nom. spanning U | 1 kV |
| Nom. equivalente koperdoorsnede bewapening | 120 mm² |
| Geschikt als installatiekabel | Ja |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Nee |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Draad |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Kabelbreedte circa | 62 mm |
| Kabelhoogte circa | 62 mm |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Ja |
| Met knaagdierbescherming | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-1 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-2 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-3 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 annex E | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| UV-bestendig | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 22 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 500 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 12,302 kg |
| Afmeting verpakking | 1 x 0,062 x 0,062 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 59.290,00 per 100 m |