Draka - Installatiekabel - 819279
Ons artikelnummer
2434679
Artikelnummer fabrikant
819279
Type nummer
819279
EAN-code
8711401186225
Geleidermateriaal
Koper
Oppervlakte geleider
Blank
Nom. geleiderdoorsnede
1.5 mm²
AWG-maat
Overig
Nom. geleiderdiameter
1.4 mm
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
XMVK ECA 4G1,5 MTR LICHTE INSTALLATIEKABEL
XMvK Eca 450/750V gy 4G1,5 mm2 DRK5
XMvK is een lichte installatiekabel voor enkelvoudige aansluitingen in laagspanningsinstallaties tot 450/750V. De kabel is geschikt voor woningbouw. Met zijn dunne afmeting is deze voedingskabel makkelijk te verwerken. XMvK voldoet aan brandklasse Eca volgens NEN-EN 50575 voor toepassing in bouwwerken met een laag brandrisico volgens NEN 8012.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2434679 |
| Artikelnummer fabrikant | 819279 |
| EAN-code | 8711401186225 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Draka |
| Serie | XMvK |
| Type nummer | 819279 |
| Omschrijving | XMvK Eca 450/750V gy 4G1,5 mm2 DRKN |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| AWG-maat | Overig |
| Nom. geleiderdiameter | 1.4 mm |
| Samenstelling geleider | Klasse 1 = massief |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 12.1 Ohm/km |
| Aantal aders | 4 |
| Aders getwist | Nee |
| Materiaal aderisolatie | Polyolefine |
| Specificatie aderisolatie | Gevulkaniseerd polyetheen (XLPE) |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Adercodering | Kleur |
| Aderkleur | Meerdere |
| Met aardgeleider | Ja |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Scherm | Nee |
| Litze | Nee |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Geen |
| Mantelmateriaal | Polyvinylchloride (PVC) |
| Mantelkleur | Grijs |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Eca |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Nee |
| Brandvertraging | Overig |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Isolatiebehoud | Geen |
| Buitendiameter circa | 8.7 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | 0 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Nom. spanning U0 | 450 V |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 45 mm |
| Nom. spanning U | 750 V |
| Functiebehoud | Geen |
| Geleidervorm | Rond |
| Geschikt als installatiekabel | Ja |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Nee |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Gewicht | 124 kg/km |
| Loodmantel | Nee |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Met knaagdierbescherming | Nee |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Nee |
| Max. treksterkte tijdens installatie | 0.225 kN |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-1 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-2 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-3 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 annex E | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 22 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 100 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,124 kg |
| Afmeting verpakking | 1 x 0,009 x 0,009 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 421,60 per 100 m |