Draka - PURkabel - H07BQ-F
Aanbevelingen
Productomschrijving
QWPK 2X2,5 PUR GEEL MANTELLEIDING H07BQ-F
QWPK 450/750V rib ye 2x2,5 mm2 RF10
QWPK 450 V is een soepele kabel voor extra zware omstandigheden. De kabel wordt met name toegepast in werkplaatsen en garages, op bouwlocaties en als gereedschap-aansluitsnoer. Daarnaast is de kabel geschikt om in de grond (grondspots), in water, voor dompelpompen, en als verlengsnoer toe passen. De kabel wordt met name gebruikt in OEM, infra-wegenbouw en voor tijdelijke of mobiele installaties. De polyurethaan (PUR) buitenmantel garandeert sterke mechanische eigenschappen en een lange levensduur, ook onder extra zware omstandigheden. Door de geribbelde mantel geeft de kabel minder wrijvingsweerstand bij slepen over een oppervlak. Dankzij de UV-bestendigheid is tevens buitengebruik mogelijk. Bovendien is de kabel water- en koudebestendig. De zeer soepele geleider (Klasse 5) maakt de kabel oprolbaar en makkelijk te monteren. De kabel is halogeenvrij en beperkt dus bij brand eventuele schade door rook en gassen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2107599 |
| Artikelnummer fabrikant | 120424 |
| EAN-code | 8711401099402 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel < 1 kV, voor beweegbare toepassingen |
| Merk | Draka |
| Serie | QWPK |
| Type nummer | H07BQ-F |
| Omschrijving | QWPK 450/750V rib ye 2x2,5 mm2 DRKN |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Aantal aders | 2 |
| Nom. geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| Met aardgeleider | Nee |
| Adercodering | Kleur |
| Mantelkleur | Geel |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Vertind |
| AWG-maat | Overig |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 8.21 Ohm/km |
| Getwist | Nee |
| Materiaal aderisolatie | Overig |
| Specificatie aderisolatie | Rubber - Ethyleen propyleen rubber (EPR) |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Afscherming groepen | Geen |
| Afscherming collectief | Geen |
| Draagorgaan | Geen |
| Mantelmateriaal | Polyurethaan (PU) |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Beschermd tegen torderen | Nee |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Ja |
| Brandvertraging | Nee |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Buitendiameter circa | 10.1 mm |
| Min. toegestane buigradius flexibele toepassing/vrije beweging | 41 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 31 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -40 - 75 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 75 °C |
| Nom. spanning U0 | 450 V |
| Nom. spanning U | 750 V |
| Geleidervorm | Rond |
| Gewicht | 152 kg/km |
| Litze | Nee |
| Scherm | Nee |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Geen |
| Max. treksterkte tijdens installatie | 0.075 kN |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,152 kg |
| Afmeting verpakking | 1 x 0,011 x 0,011 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 591,92 per 100 m |