Draka - Transformatorkabel - 124834
Productomschrijving
124834 TI-POWERCABLE 1x35
TI 0,6/1kV bk 1x35 mm2 DRKNN
TI 0,6/1 kV is een gecertificeerde, halogeenvrije scheepskabel. De kabel wordt toegepast als verlichtings-, voedings- en stuurstroomkabel in scheepsbouw en olie- en gasinstallaties (on- en offshore) en is zowel indoor als outdoor toepasbaar. De kabel heeft een hoge brandveiligheid dankzij de speciale materialen die brandvertragend en rookarm zijn. Door de flexibele, geslagen geleiders is de kabel makkelijk te installeren en goed bestand tegen trillingen. Ook is de kabel bestand tegen oliën en vetten en heeft daardoor een langere levensduur. Het ontbreken van opvulling maakt de kabel licht en ruimtebesparend.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1079604 |
| Artikelnummer fabrikant | 124834 |
| EAN-code | 8711401018885 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Draka |
| Serie | SHIPLINE TI |
| Type nummer | 124834 |
| Omschrijving | TI 0,6/1kV bk 1x35 mm2 DRKNN |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 35 mm² |
| AWG-maat | Overig |
| Samenstelling geleider | Klasse 2 = samengeslagen |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 0.524 Ohm/km |
| Geleidervorm | Rond |
| Aantal aders | 1 |
| Materiaal aderisolatie | Polyolefine |
| Specificatie aderisolatie | Gevulkaniseerd polyetheen (XLPE) |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Adercodering | Kleur |
| Aderscherm | Nee |
| Glasvezelelement | Nee |
| Met aardgeleider | Nee |
| Binnenveldsturing | Nee |
| Buitenveldsturing | Nee |
| Scherm | Nee |
| Litze | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Aantal hulpaders | 0 |
| Concentrische geleider | Geen |
| Bewapening | Nee |
| Mantelmateriaal | Polyolefine |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Mantelkleur | Zwart |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Geleidende coating | Nee |
| Geleider langswaterdicht | Nee |
| Afscherming langswaterdicht | Nee |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Ja |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Brandvertraging | Volgens IEC/EN 60332-3-22 |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Ja |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Ja |
| Isolatiebehoud volgens IEC 60331 | Nee |
| Isolatiebehoud | Geen |
| Functiebehoud | Geen |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Buitendiameter circa | 11.5 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 95 mm |
| Gewicht | 376 kg/km |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Nom. spanning U0 | 0.6 kV |
| Nom. spanning U | 1 kV |
| Geschikt als installatiekabel | Ja |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Ja |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Geen |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Kabelbreedte circa | 12 mm |
| Kabelhoogte circa | 12 mm |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Nee |
| Met knaagdierbescherming | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-1 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-2 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-3 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 annex E | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| UV-bestendig | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 22 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 1000 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,376 kg |
| Afmeting verpakking | 1 x 0,012 x 0,012 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3.155,60 per 100 m |