Draka - Transformatorkabel - 125526KK
Productomschrijving
125526KK TI POWERCABLE 0,6/1KV TI 0,6/1KV BK# 3G2,5MM2
TI 0,6/1kV bk 3G2,5 mm2 DRK500
TI 0,6/1 kV is een gecertificeerde, halogeenvrije scheepskabel. De kabel wordt toegepast als verlichtings-, voedings- en stuurstroomkabel in scheepsbouw en olie- en gasinstallaties (on- en offshore) en is zowel indoor als outdoor toepasbaar. De kabel heeft een hoge brandveiligheid dankzij de speciale materialen die brandvertragend en rookarm zijn. Door de flexibele, geslagen geleiders is de kabel makkelijk te installeren en goed bestand tegen trillingen. Ook is de kabel bestand tegen oliën en vetten en heeft daardoor een langere levensduur. Het ontbreken van opvulling maakt de kabel licht en ruimtebesparend.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1270367 |
| Artikelnummer fabrikant | 125526 |
| EAN-code | 8711401072856 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Draka |
| Serie | SHIPLINE TI |
| Type nummer | 125526KK |
| Omschrijving | TI 0,6/1kV bk 3G2,5 mm2 DRK500 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 2.5 mm² |
| AWG-maat | Overig |
| Samenstelling geleider | Klasse 2 = samengeslagen |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 7.41 Ohm/km |
| Geleidervorm | Rond |
| Aantal aders | 3 |
| Materiaal aderisolatie | Polyolefine |
| Specificatie aderisolatie | Gevulkaniseerd polyetheen (XLPE) |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Adercodering | Kleur |
| Aderscherm | Nee |
| Glasvezelelement | Nee |
| Met aardgeleider | Ja |
| Binnenveldsturing | Nee |
| Buitenveldsturing | Nee |
| Scherm | Nee |
| Litze | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Aantal hulpaders | 0 |
| Concentrische geleider | Geen |
| Bewapening | Nee |
| Mantelmateriaal | Polyolefine |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Mantelkleur | Zwart |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Geleidende coating | Nee |
| Geleider langswaterdicht | Nee |
| Afscherming langswaterdicht | Nee |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | Geen |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Ja |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Brandvertraging | Volgens IEC/EN 60332-3-22 |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Ja |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Ja |
| Isolatiebehoud volgens IEC 60331 | Nee |
| Isolatiebehoud | Geen |
| Functiebehoud | Geen |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Buitendiameter circa | 9.8 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 80 mm |
| Gewicht | 129 kg/km |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Nom. spanning U0 | 0.6 kV |
| Nom. spanning U | 1 kV |
| Geschikt als installatiekabel | Ja |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Ja |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Geen |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Kabelbreedte circa | 10 mm |
| Kabelhoogte circa | 10 mm |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Nee |
| Met knaagdierbescherming | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-1 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-2 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-3 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 annex E | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| UV-bestendig | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Haspel van 500 m |
| Minimale bestelafname | 4 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 70,5 kg |
| Afmeting verpakking | 0,6 x 0,472 x 0,6 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3.812,20 per 1 st |