Draka - Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg - 826721
Productomschrijving
HULTFLEX CCA 3X50 MTR HALOGEENVRIJE INSTALLATIEKABEL
HULTFLEX Cca 0,6/1kV gy 3x50 mm2 DR
HULTFLEX Cca is een halogeenvrije voedingskabel met een hoge brandveiligheid. De kabel wordt toegepast bij installaties met veel bochten, in vochtige ruimten, in situaties met een hoge omgevingstemperatuur en in kabelbundels. De kabel is geschikt voor gebouwinstallaties, woningbouw, industriële installaties en datacenters. De halogeenvrije samenstelling van de kabel maakt het mede mogelijk om hoogwaardige, brandveilige installaties te realiseren. Doordat de kabel goed stripbaar is, valt hij makkelijk te verwerken. HULTFLEX Cca voldoet aan brandklasse Cca-s1,d1,a1 volgens NEN-EN 50575 voor toepassing in bouwwerken met een hoog brandrisico volgens NEN 8012.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2435273 |
| Artikelnummer fabrikant | 826721 |
| EAN-code | 8711401200198 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Draka |
| Serie | HULTFLEX |
| Type nummer | 826721 |
| Omschrijving | HULTFLEX Cca 0,6/1kV gy 3x50 mm2 DR |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 50 mm² |
| AWG-maat | Overig |
| Samenstelling geleider | Klasse 2 = samengeslagen |
| Geleiderweerstand bij 20°C | 0.387 Ohm/km |
| Geleidervorm | Rond |
| Aantal aders | 3 |
| Materiaal aderisolatie | Polyolefine |
| Specificatie aderisolatie | Gevulkaniseerd polyetheen (XLPE) |
| Adercodering volgens HD 308 S2 | Ja |
| Adercodering | Geen |
| Aderscherm | Nee |
| Glasvezelelement | Nee |
| Met aardgeleider | Nee |
| Binnenveldsturing | Nee |
| Buitenveldsturing | Nee |
| Scherm | Nee |
| Litze | Nee |
| Loodmantel | Nee |
| Aantal hulpaders | 0 |
| Concentrische geleider | Geen |
| Bewapening | Nee |
| Mantelmateriaal | Polyolefine |
| Specificatie mantelmateriaal | Overig |
| Mantelkleur | Grijs |
| Kabelgeometrie | Rond |
| Geleidende coating | Nee |
| Geleider langswaterdicht | Nee |
| Afscherming langswaterdicht | Nee |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Cca |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: rookontwikkeling | s1 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: brandende vallende druppels/deeltjes | d1 |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: corrosiviteit/zuurgraad | a1 |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Ja |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-2 | Nee |
| Brandvertraging | Overig |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Rookarm volgens IEC 61034-2 | Nee |
| Isolatiebehoud volgens IEC 60331 | Nee |
| Isolatiebehoud | Geen |
| Functiebehoud | Geen |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| Buitendiameter circa | 27.6 mm |
| Min. toegestane buigradius stationaire toepassing/vast verlegd | 140 mm |
| Gewicht | 1874 kg/km |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -20 - 80 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 80 °C |
| Nom. spanning U0 | 0.6 kV |
| Nom. spanning U | 1 kV |
| Geschikt als installatiekabel | Ja |
| Gecertificeerd voor scheepsapplicaties | Nee |
| Geschikt als middenspanningskabel | Nee |
| Geschikt als hoogspanningskabel | Nee |
| Gecertificeerd voor luchthaven verlichtingskabel | Nee |
| Vochtbarrière | Geen |
| Bewapening/armering | Geen |
| Kabel dwarswaterdicht | Nee |
| Kabelbreedte circa | 28 mm |
| Kabelhoogte circa | 28 mm |
| Max. treksterkte tijdens installatie | 2.285 kN |
| Geschikt voor verwerking in aarde/ondergrond | Nee |
| Met knaagdierbescherming | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-1-2 | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-21 (Cat A F/R) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-22 (Cat A) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-23 (Cat B) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-24 (Cat C) | Nee |
| Brandvertraging volgens IEC 60332-3-25 (Cat D) | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-1 | Nee |
| Halogeenvrij volgens IEC 60754-3 | Nee |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-1 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-2 | Geen |
| Functiebehoud volgens IEC 60331-3 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 | Geen |
| Functiebehoud volgens EN 50200 annex E | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Ja |
| UV-bestendig | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 22 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 500 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,874 kg |
| Afmeting verpakking | 1 x 0,028 x 0,028 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 7.693,00 per 100 m |