Eaton - 1-fase stuurtransformator - STN0,1(230/24)
Brutoprijs
77,56
Eaton - 1-fase stuurtransformator - STN0,1(230/24)
Ons artikelnummer
1178038
Artikelnummer fabrikant
204941
Type nummer
STN0,1(230/24)
EAN-code
4015082049416
Uitgevoerd als veiligheidstrafo
Nee
Uitgevoerd als scheidingstrafo
Nee
Uitgevoerd als spaartransformator
Nee
Primaire spanning 1
230 - 230 V
Breedte
85 mm
Productomschrijving
204941 STN0,1(230/24) Stuurtransformator, 100VA, 1p, primair 230V, secundair 24V
Eaton Besturingstrafo STN0,1(230/24) Stuurtransformator, 100VA, 1p, primair 230V, secundair 24V
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1178038 |
| Artikelnummer fabrikant | 204941 |
| EAN-code | 4015082049416 |
| Artikelklasse (ETIM) | 1-fase stuurtransformator |
| Merk | Eaton |
| Serie | Besturingstrafo |
| Type nummer | STN0,1(230/24) |
| Omschrijving | Stuurtransformator, 100VA, 1p, primair 230V, secundair 24V |
| Land van Oorsprong | AT |
Technisch
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Primaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Breedte | 85 mm |
| Secundaire spanning 1 | 24 - 24 V |
| (Meet)schijnvermogen | 100 VA |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| Kortsluitvast | Nee |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 10 % |
| Hoogte | 91 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Ringkern | Nee |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Opgenomen vermogen in standby-stand | 17 W |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 1 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 1,567 kg |
| Afmeting verpakking | 0,077 x 0,087 x 0,093 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 77,56 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
CAD object
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
3D / BIM object
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/b0/b01c/b01ce5fceb4fb455a99c9856bb1682a9.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/a1/a12e/a12edfd04f9ba57a5ddf099ac1792064.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d7/d7a3/d7a3eaf7e4837682b4a74a336e060444.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/aa/aa90/aa905c241cb87b0a98836eb8ec28dcb8.pdf
CAD object
CAD object
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
3D / BIM object
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/b0/b01c/b01ce5fceb4fb455a99c9856bb1682a9.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/a1/a12e/a12edfd04f9ba57a5ddf099ac1792064.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d7/d7a3/d7a3eaf7e4837682b4a74a336e060444.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/aa/aa90/aa905c241cb87b0a98836eb8ec28dcb8.pdf
Artikel bevat 1 st