Eaton - Aardlekautomaat - FRBM6-C16/3N/03-A
Aanbevelingen
Productomschrijving
170957 FRBM6-C16/3N/03-A Aardlekautomaat (RCBO) FRBM6, C-kar., 16A, 300mA, 3P+N, 6kA
Hoogwaardige aardlekautomaten (RCBO), netspanning onafhankelijk, standaanduiding rood - groen, klemmen achteraansluiting afscherming, tristabiele vergrendelingsschuif - maakt het verwijderen mogelijk vanuit een bestaand railsysteem, uitgebreide reeks accessoires kan achteraf worden gemonteerd, grote keuze aan nominale foutstromen, nominale bedrijfsstromen tot en met 40 A, afschakelkarakteristieken B, C, D, nominaal uitschakelvermogen 6 kA, geschikt voor gebruik buitenshuis (bouwstroom en buitenverdeelkast) tot en met -25 °C
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3033063 |
| Artikelnummer fabrikant | 170957 |
| EAN-code | 4015081674992 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aardlekautomaat |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEffect |
| Type nummer | FRBM6-C16/3N/03-A |
| Omschrijving | Aardlekautomaat (RCBO) FRBM6, C-kar., 16A, 300mA, 3P+N, 6kA |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Aantal polen (totaal) | 4 |
| Aantal beveiligde polen | 4 |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Nom. foutstroom | 0.3 A |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Type lekstroom | A |
| Nom. (meet)spanning | 415 V |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Inbouwdiepte | 75.5 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Stootstroomvastheid | 0.25 kA |
| Spanningstype | AC |
| High-immunity uitvoering | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | 6 kA |
| Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 | 6 kA |
| Afschakelkarakteristiek | Onvertraagd |
| Met vergrendelingsvoorziening | Nee |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 40 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 25 mm² |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,485 kg |
| Afmeting verpakking | 0,086 x 0,073 x 0,075 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 249,65 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Karakteristieken
Montage handleiding
Onderdelenlijst/explosietekening
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Instructievideo
Tekening met maten
Karakteristieken
3D / BIM object
Montage handleiding
Tekening met maten
3D / BIM object
Instructievideo
Karakteristieken
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st