Eaton - Beveiligingsunit vermogensschakelaar - A-PKZ0(110VDC)
Brutoprijs
64,27
Eaton - Beveiligingsunit vermogensschakelaar - A-PKZ0(110VDC)
Ons artikelnummer
2070690
Artikelnummer fabrikant
073203
Type nummer
A-PKZ0(110VDC)
EAN-code
4015080732037
Nom. stuurspanning bij DC
110 - 110 V
Type stuurspanning
DC
Uitvoering elektrische aansluiting
Schroefaansluiting
Aantal contacten als maakcontact
0
Aantal contacten als verbreekcontact
0
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
073203 A-PKZ0(110VDC) BEVEILIGINGSUNIT VERMOGENSSCH.
Shunt-ontgrendeling met schroefaansluitingen, voor vermogensschakelaar PKZ(M)0 bouwgrootte
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2070690 |
| Artikelnummer fabrikant | 073203 |
| EAN-code | 4015080732037 |
| Artikelklasse (ETIM) | Beveiligingsunit vermogensschakelaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | PKZ |
| Type nummer | A-PKZ0(110VDC) |
| Omschrijving | Arbeidsstroom afschakelspoel A-PKZ0(110VDC) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. stuurspanning bij DC | 110 - 110 V |
| Type stuurspanning | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Geschikt voor vermogensschakelaar | Nee |
| Geschikt voor lastschakelaar | Nee |
| Geschikt voor motorbeveiligingsschakelaar | Ja |
| Geschikt voor overbelastingsrelais | Nee |
| Opgenomen vermogen | 0.5 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 20 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,126 kg |
| Afmeting verpakking | 0,07 x 0,026 x 0,092 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 64,27 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
3D / BIM object
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/40/4011/4011da37678b2423cfa13d843357fe1b.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/78/7874/78748dd827885b8061508bfbd43a1981.pdf
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
3D / BIM object
Montage handleiding
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/40/4011/4011da37678b2423cfa13d843357fe1b.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/78/7874/78748dd827885b8061508bfbd43a1981.pdf
Artikel bevat 1 st