Eaton blessing - Pictogram noodverlichting - Pict.plaat kit NexiTech C+C, 30m
Ons artikelnummer
1212254
Artikelnummer fabrikant
NEXI-PLEX-DD
Type nummer
Pict.plaat kit NexiTech C+C, 30m
EAN-code
3660191600686
Model
Acrylglas plaat
Betekenis pictogram
Vluchtweg
Dubbelzijdig
Ja
Lengte
292 mm
Breedte
111 mm
Productomschrijving
NEXI-PLEX-DD PLEX KIT, PICTOGR
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1212254 |
| Artikelnummer fabrikant | NEXI-PLEX-DD |
| EAN-code | 3660191600686 |
| Artikelklasse (ETIM) | Pictogram noodverlichting |
| Merk | Eaton blessing |
| Serie | NexiTech |
| Type nummer | Pict.plaat kit NexiTech C+C, 30m |
| Omschrijving | Pictogramplaat kit NexiTech, 30m, ISO C+C, pijl omlaag+omlaag |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Model | Acrylglas plaat |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Ja |
| Lengte | 292 mm |
| Breedte | 111 mm |
| Richting | Naar beneden |
| Materiaaldikte | 20 mm |
| Herkenningsafstand | 30 m |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,526 kg |
| Afmeting verpakking | 0,395 x 0,33 x 0,02 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 62,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st