Eaton blessing - Pictogram noodverlichting - Pictogram Atlantic LED S - ISO E
Brutoprijs
9,90
Eaton blessing - Pictogram noodverlichting - Pictogram Atlantic LED S - ISO E
Ons artikelnummer
1212447
Artikelnummer fabrikant
155-001-003
Type nummer
Pictogram Atlantic LED S - ISO E
EAN-code
8714112088871
Model
Overig
Betekenis pictogram
Overig
Dubbelzijdig
Nee
Lengte
257 mm
Breedte
124 mm
Productomschrijving
155-001-003 PICTO ISO E
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1212447 |
| Artikelnummer fabrikant | 155-001-003 |
| EAN-code | 8714112088871 |
| Artikelklasse (ETIM) | Pictogram noodverlichting |
| Merk | Eaton blessing |
| Serie | Atlantic LED |
| Type nummer | Pictogram Atlantic LED S - ISO E |
| Omschrijving | Inlegpictogram Atlantic LED S (enkelzijdig), 24m, ISO E, pijl omhoog |
| Land van Oorsprong | GB |
Technisch
| Model | Overig |
| Betekenis pictogram | Overig |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Lengte | 257 mm |
| Breedte | 124 mm |
| Richting | Overig |
| Materiaaldikte | 0.2 mm |
| Herkenningsafstand | 25 m |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st