Eaton blessing - Pictogram noodverlichting - Pictogram NexiTech ISO C
Brutoprijs
9,90
Eaton blessing - Pictogram noodverlichting - Pictogram NexiTech ISO C
Ons artikelnummer
1161876
Artikelnummer fabrikant
NEXI-PICTO-D
Type nummer
Pictogram NexiTech ISO C
EAN-code
3660191600563
Model
Inlegvel/-plaat
Betekenis pictogram
Vluchtweg
Dubbelzijdig
Nee
Lengte
286.5 mm
Breedte
105 mm
Productomschrijving
NEXI-PICTO-D PICTOGRAM PICTO BENEDEN
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1161876 |
| Artikelnummer fabrikant | NEXI-PICTO-D |
| EAN-code | 3660191600563 |
| Artikelklasse (ETIM) | Pictogram noodverlichting |
| Merk | Eaton blessing |
| Serie | NexiTech |
| Type nummer | Pictogram NexiTech ISO C |
| Omschrijving | Inlegpictogram NexiTech, 30m, ISO C, pijl omlaag |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Lengte | 286.5 mm |
| Breedte | 105 mm |
| Richting | Naar beneden |
| Materiaaldikte | 0.375 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,025 kg |
| Afmeting verpakking | 0,288 x 0,106 x 0,001 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 9,90 per 1 st |
Artikel bevat 1 st