Eaton blessing - Pictogram noodverlichting - Pictogramplaat GuideLed 20m ISO A+B
Ons artikelnummer
1173566
Artikelnummer fabrikant
40071354503
Type nummer
Pictogramplaat GuideLed 20m ISO A+B
EAN-code
4012539328735
Model
Overig
Betekenis pictogram
Vluchtweg
Dubbelzijdig
Ja
Lengte
225 mm
Breedte
135 mm
Productomschrijving
GUIDELED 20M PL PR P VLW RL PICTO TBV GUIDELED 40071354503
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1173566 |
| Artikelnummer fabrikant | 40071354503 |
| EAN-code | 4012539328735 |
| Artikelklasse (ETIM) | Pictogram noodverlichting |
| Merk | Eaton blessing |
| Serie | Guideled |
| Type nummer | Pictogramplaat GuideLed 20m ISO A+B |
| Omschrijving | Pictogramplaat GuideLed, plafond, 20m, ISO A+B, pijl rechts+links |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Overig |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Ja |
| Lengte | 225 mm |
| Breedte | 135 mm |
| Richting | Overig |
| Materiaaldikte | 12 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,42 kg |
| Afmeting verpakking | 0,225 x 0,135 x 0,012 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 167,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,03 |
Artikel bevat 1 st