Eaton blessing - Pictogram noodverlichting - Pictogramplaat GuideLed 20m ISO B
Ons artikelnummer
1189097
Artikelnummer fabrikant
40071354500
Type nummer
Pictogramplaat GuideLed 20m ISO B
EAN-code
4012539328612
Model
Overig
Betekenis pictogram
Vluchtweg
Dubbelzijdig
Nee
Lengte
225 mm
Breedte
135 mm
Productomschrijving
ISO Pictogram t.b.v. GuideLed 20M,WAND,PIJL L. 40071354500
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1189097 |
| Artikelnummer fabrikant | 40071354500 |
| EAN-code | 4012539328612 |
| Artikelklasse (ETIM) | Pictogram noodverlichting |
| Merk | Eaton blessing |
| Serie | Guideled |
| Type nummer | Pictogramplaat GuideLed 20m ISO B |
| Omschrijving | Pictogramplaat GuideLed, wand, 20m, ISO B, pijl links |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Model | Overig |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Lengte | 225 mm |
| Breedte | 135 mm |
| Richting | Links |
| Materiaaldikte | 12 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 9 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,42 kg |
| Afmeting verpakking | 0,225 x 0,135 x 0,012 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 155,50 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,03 |
Artikel bevat 1 st