Eaton - Digitale schakelklok voor paneelbouw - TSDW1COMIN
Ons artikelnummer
2258281
Artikelnummer fabrikant
167383
Type nummer
TSDW1COMIN
EAN-code
4015081639199
Montagewijze
DIN-rail
Aantal kanalen
1
Voedingsspanning
230 - 240 V
Spanningstype voedingsspanning
AC
Frequentie voedingsspanning
50 - 60 Hz
Productomschrijving
167383 TSDW1COMIN Tijdsch.klok digitaal-1 wissel-week-DIN-rail mont. - smalle uitvoering
Serieschakeling digitale schakelklok met snelsluiting, tekstgeoriënteerde gebruikersaanwijzingen in het display, breedte 17.5 mm, 10 jaar autonomie en geprogrammeerde DST-instelling, dag- en weekprogramma, duoFix steekklemmen, OBELISK-interface voor PC-programmering, 56 geheugenlocaties kortste omschakeltijd 1 min., drukknop zomer/wintertijd, continue schakelaar AAN/UIT/AUTO, voorkeuze schakeling, 1 kanaal 1 wisselcontact 16A/250 V~.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2258281 |
| Artikelnummer fabrikant | 167383 |
| EAN-code | 4015081639199 |
| Artikelklasse (ETIM) | Digitale schakelklok voor paneelbouw |
| Merk | Eaton |
| Serie | xPole |
| Type nummer | TSDW1COMIN |
| Omschrijving | Tijdsch.klok digitaal-1 wissel-week-DIN-rail mont. - smalle uitvoering |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Montagewijze | DIN-rail |
| Aantal kanalen | 1 |
| Voedingsspanning | 230 - 240 V |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Frequentie voedingsspanning | 50 - 60 Hz |
| Breedte | 17.5 mm |
| Autonomie in uren | 0 |
| Autonomie in jaren | 10 |
| Gangnauwkeurigheid per dag | 1 s |
| Tekstbegeleiding in het display | Ja |
| 60-minuten programma | Ja |
| 24-uurs programma | Ja |
| Weekprogramma | Ja |
| Jaarprogramma | Nee |
| Vakantieprogramma | Ja |
| Impulsprogramma | Nee |
| Cyclusprogramma | Nee |
| Astroprogramma | Nee |
| Toevalsprogramma | Nee |
| Bedrijfsurenmeter | Ja |
| Netsynchronisatie | Nee |
| Kwartsgestuurd | Ja |
| Radiogestuurd | Nee |
| Kortste schakeltijd kanaal 1 | 1 min |
| Kortste schakeltijd kanaal 2 | 0 min |
| Aantal geheugenplaatsen | 84 |
| Automatische omschakeling zomer/wintertijd | Ja |
| Handbediening | Ja |
| Externe drukcontact ingang | Nee |
| Voorkeuze schakeling | Ja |
| Nom. schakelstroom bij 250V AC | 16 A |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 65.5 mm |
| Externe programmering | Ja |
| Incl. geheugenkaart | Nee |
| Radiogestuurd (DCF77) | Nee |
| GPS | Nee |
| Contactuitvoering | Wisselcontact (NO/NC) |
| Max. schakelvermogen LED | 600 W |
| Aantal contacten | 1 |
| Uitgangssignaal | Overig |
| Externe programmering via | Fabrikantspecifiek |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,17 kg |
| Afmeting verpakking | 0,104 x 0,048 x 0,077 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 251,23 per 1 st |
Artikel bevat 1 st