Eaton - Drukknopkast leeg - M22-I1-AI
Brutoprijs
24,85
Eaton - Drukknopkast leeg - M22-I1-AI
Ons artikelnummer
3410940
Artikelnummer fabrikant
EP-401628
Type nummer
M22-I1-AI
EAN-code
4015082971939
Aantal commandoposities
1
Bouwvorm behuizing
Opbouwbehuizing
Materiaal behuizing
Kunststof
Doorsnede openingen
22.5 mm
Kleur bovendeel behuizing
Grijs
Productomschrijving
EP-401628 - M22-I1-AI
Opbouwbehuizing, behuizing: Geïsoleerd materiaal, met hoogwaardige stalen schroeven. Aantal inbouwplaatsen: 1, kabelinvoer: achterzijde: 2 x M16, bovenzijde: 1 x M20, zijde: 2 x M20/M25 (1 x elke zijde), beschermingsgraad IP66, IP67, IP69K, kleur: Onderkast antraciet, bovenkant grijs, voor gebruik met: 1 x 22.5, voor gebruik met: M22-AI
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3410940 |
| Artikelnummer fabrikant | EP-401628 |
| EAN-code | 4015082971939 |
| Artikelklasse (ETIM) | Drukknopkast leeg |
| Merk | Eaton |
| Serie | |
| Type nummer | M22-I1-AI |
| Omschrijving | |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal commandoposities | 1 |
| Bouwvorm behuizing | Opbouwbehuizing |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Doorsnede openingen | 22.5 mm |
| Kleur bovendeel behuizing | Grijs |
| Breedte | 120 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Hoogte | 80 mm |
| Diepte | 56 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,197 kg |
| Afmeting verpakking | 0,058 x 0,122 x 0,082 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 24,85 per 1 st |
Artikel bevat 1 st