Eaton - Frontplaat voor kast/lessenaar - EP51AP
Brutoprijs
59,23
Eaton - Frontplaat voor kast/lessenaar - EP51AP
Ons artikelnummer
2074626
Artikelnummer fabrikant
143872
Type nummer
EP51AP
EAN-code
4015081404063
Hoogte
150 mm
Aantal hoogte-eenheden
0
Materiaal
Kunststof
Breedte
500 mm
Uitvoering oppervlakte
Onbehandeld
Productomschrijving
143872 EP51AP Frontplaat EP, dicht, HxB=150x500mm
Het standaard inbouw EP-systeem is een systeem voor opbouw van in de fabriek afgewerkte, schakelinstallaties met typekeuring
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2074626 |
| Artikelnummer fabrikant | 143872 |
| EAN-code | 4015081404063 |
| Artikelklasse (ETIM) | Frontplaat voor kast/lessenaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy EP system |
| Type nummer | EP51AP |
| Omschrijving | Frontplaat EP, dicht, HxB=150x500mm |
| Land van Oorsprong | AT |
Technisch
| Hoogte | 150 mm |
| Aantal hoogte-eenheden | 0 |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 500 mm |
| Uitvoering oppervlakte | Onbehandeld |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 2 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,438 kg |
| Afmeting verpakking | 0,044 x 0,502 x 0,152 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 59,23 per 1 st |
Downloads
Presentatie document/presentatiebestand
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
Artikel bevat 1 st