Eaton - HRC zekering - FUSE 16A 690V gR DIN 000 HSDNH
Brutoprijs
35,06
Eaton - HRC zekering - FUSE 16A 690V gR DIN 000 HSDNH
Ons artikelnummer
2537679
Artikelnummer fabrikant
170M1559D
Type nummer
FUSE 16A 690V gR DIN 000 HSDNH
EAN-code
5027590441193
Zekeringmaat volgens IEC 60269
000
Type stroom
AC
Nom. (meet)spanning AC
690 V
Nom. (meet)stroom
16 A
Gebruikscategorie volgens IEC 60269
gR
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
170M1559D FUSE 16A 690V gR DIN 000 HSDNH Zekering, hoge snelheid, 16 A, AC 690 V, 200 kA, DIN 000, gR, DIN, IEC
zekering, zekeringelement, Hoge snelheid, 16 A, AC 690 V, DIN 000, gR, DIN, IEC, dubbel (combinatie-) meldersysteem, vierkant huis met mescontacten, onder spanning staande grepen, Indicator type T voor microschakelaar, Semiconductorbeveiliging, DIN 43620, IEC 60269-4, uitschakelvermogen 200 kA, Optionele toebehoren Microschakelaars 170H0238, 170H0236
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2537679 |
| Artikelnummer fabrikant | 170M1559D |
| EAN-code | 5027590441193 |
| Artikelklasse (ETIM) | HRC zekering |
| Merk | Eaton |
| Serie | Bussmann High Speed Square Body |
| Type nummer | FUSE 16A 690V gR DIN 000 HSDNH |
| Omschrijving | Zekering, hoge snelheid, 16 A, AC 690 V, 200 kA, DIN 000, gR, DIN, IEC |
| Land van Oorsprong | IN |
Technisch
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | 000 |
| Type stroom | AC |
| Nom. (meet)spanning AC | 690 V |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | gR |
| Afschakelvermogen | 200 kA |
| Kleurcode | Geen |
| Uitvoering kenmelder | Combikenmelder |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 4 W |
| Smeltveiligheid systeem volgens IEC 60269 | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 19 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,136 kg |
| Afmeting verpakking | 0,081 x 0,023 x 0,053 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 35,06 per 1 st |
Downloads
Ander visueel element
Karakteristieken
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
CAD object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Instructievideo
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Karakteristieken
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/bc/bc7c/bc7c068c60ea9ce98aa10d02159af62f.pdf
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/24/2409/240908f51ed5ba1c310c2200829d6d48.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f5/f58e/f58e2520e87ff18f3f9384be08170f3e.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/56/56e3/56e3df084a2fc7c9ffb880944813ae35.pdf
Karakteristieken
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
CAD object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Karakteristieken
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Instructievideo
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Karakteristieken
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/bc/bc7c/bc7c068c60ea9ce98aa10d02159af62f.pdf
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/24/2409/240908f51ed5ba1c310c2200829d6d48.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f5/f58e/f58e2520e87ff18f3f9384be08170f3e.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/56/56e3/56e3df084a2fc7c9ffb880944813ae35.pdf
Artikel bevat 1 st