Eaton - HRC zekering - FUSE 420A 1200V 2SKN/140 AR DC
Ons artikelnummer
1177331
Artikelnummer fabrikant
170F8235
Type nummer
FUSE 420A 1200V 2SKN/140 AR DC
EAN-code
5027590245104
Zekeringmaat volgens IEC 60269
2
Type stroom
DC
Nom. (meet)spanning DC
1200 V
Nom. (meet)stroom
420 A
Gebruikscategorie volgens IEC 60269
aR
Productomschrijving
170F8235 FUSE 420A 1200V 2SKN/140 AR DC Zekering, hoge snelheid, 420 A, DC 1200 V, 100 kA, size 2, 65 x 90 x 1
zekering, zekeringelement, Snel, 420 A, DC 1200 V, size 2, 65 x 90 x 165 mm, aR, IEC, met melder, Vierkant huis met aansluiting voor boutverbinding, Indicator type K voor microschakelaar, Tractie, uitschakelvermogen 100 kA
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1177331 |
| Artikelnummer fabrikant | 170F8235 |
| EAN-code | 5027590245104 |
| Artikelklasse (ETIM) | HRC zekering |
| Merk | Eaton |
| Serie | Bussmann High Speed Square Body |
| Type nummer | FUSE 420A 1200V 2SKN/140 AR DC |
| Omschrijving | Zekering, hoge snelheid, 420 A, DC 1200 V, 100 kA, size 2, 65 x 90 x 1 |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | 2 |
| Type stroom | DC |
| Nom. (meet)spanning DC | 1200 V |
| Nom. (meet)stroom | 420 A |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aR |
| Afschakelvermogen | 100 kA |
| Kleurcode | Geen |
| Uitvoering kenmelder | Overig |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 122 W |
| Bevestigingsgaten | M8 |
| Hart op hart afstand aansluitingen | 142 mm |
| Smeltveiligheid systeem volgens IEC 60269 | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 157 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,051 kg |
| Afmeting verpakking | 0,09 x 0,16 x 0,074 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 835,11 per 1 st |
Artikel bevat 1 st