Eaton - HRC zekering - FUSE 80A 690V 000/80 AR UC
Brutoprijs
43,82
Eaton - HRC zekering - FUSE 80A 690V 000/80 AR UC
Ons artikelnummer
1158914
Artikelnummer fabrikant
170M1366
Type nummer
FUSE 80A 690V 000/80 AR UC
EAN-code
5027590440837
Zekeringmaat volgens IEC 60269
Overig
Type stroom
AC
Nom. (meet)spanning AC
690 V
Nom. (meet)stroom
80 A
Gebruikscategorie volgens IEC 60269
aR
Productomschrijving
170M1366 FUSE 80A 690V 000/80 AR UC Zekering, hoge snelheid, 80 A, AC 690 V, 200 kA, DIN 000, 21 x 40 x 10
Eaton Bussmann High Speed Square Body FUSE 80A 690V 000/80 AR UC Zekering, hoge snelheid, 80 A, AC 690 V, 200 kA, DIN 000, 21 x 40 x 100 mm, aR, DIN, IEC, enkel melder
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1158914 |
| Artikelnummer fabrikant | 170M1366 |
| EAN-code | 5027590440837 |
| Artikelklasse (ETIM) | HRC zekering |
| Merk | Eaton |
| Serie | Bussmann High Speed Square Body |
| Type nummer | FUSE 80A 690V 000/80 AR UC |
| Omschrijving | Zekering, hoge snelheid, 80 A, AC 690 V, 200 kA, DIN 000, 21 x 40 x 10 |
| Land van Oorsprong | CN |
Technisch
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | Overig |
| Type stroom | AC |
| Nom. (meet)spanning AC | 690 V |
| Nom. (meet)stroom | 80 A |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | aR |
| Afschakelvermogen | 200 kA |
| Kleurcode | Geen |
| Uitvoering kenmelder | Bovenkenmelder |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 19 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 178 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,134 kg |
| Afmeting verpakking | 0,107 x 0,302 x 0,048 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 43,82 per 1 st |
Downloads
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
CAD object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/24/2409/240908f51ed5ba1c310c2200829d6d48.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f5/f58e/f58e2520e87ff18f3f9384be08170f3e.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/56/56e3/56e3df084a2fc7c9ffb880944813ae35.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/bc/bc7c/bc7c068c60ea9ce98aa10d02159af62f.pdf
Verkoopbrochure
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
CAD object
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/24/2409/240908f51ed5ba1c310c2200829d6d48.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/f5/f58e/f58e2520e87ff18f3f9384be08170f3e.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/56/56e3/56e3df084a2fc7c9ffb880944813ae35.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/bc/bc7c/bc7c068c60ea9ce98aa10d02159af62f.pdf
Verkoopbrochure
Artikel bevat 1 st