Eaton - Installatiekast leeg - CI23X-125
Brutoprijs
108,00
Eaton - Installatiekast leeg - CI23X-125
Ons artikelnummer
1032580
Artikelnummer fabrikant
010408
Type nummer
CI23X-125
EAN-code
4015080104087
Hoogte
250 mm
Diepte
150 mm
Inbouwdiepte
125 mm
Breedte
187.5 mm
Aanbouwmogelijkheid
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
010408 CI23X-125 Kast Ci, HxBxD=250x187.5x150mm, deksel transparant, gladde zijden
Individuele basisbehuizing, materiaalkarakteristiek polycarbonaat, Slagvast, beschermingsgraad: IP65, optioneel afsluitbaar met DVZ...-CI, gepatenteerde dekselsluitingen met geïntegreerde overdrukcompensatie, gladde zijkanten, zonder voorgeperste gaten, bevestigingsstrips voor muurbevestiging, verzegelbare afdekkapsluitingen, RAL 7035, grijs (basis), doorzichtig rookgrijs, (deksel), montagediepte met montageplaat: 125 mm, afdekkingstype: doorzichtig rokerig, basistype: glad
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1032580 |
| Artikelnummer fabrikant | 010408 |
| EAN-code | 4015080104087 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatiekast leeg |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | CI23X-125 |
| Omschrijving | Kast Ci, HxBxD=250x187.5x150mm, deksel transparant, gladde zijden |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Hoogte | 250 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Inbouwdiepte | 125 mm |
| Breedte | 187.5 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Met montageplaat | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| RAL-nummer | 7035 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur | Grijs |
| Montagewijze | Opbouw |
| Soort afdekking | Optioneel |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Type deur | Geen |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Met slot | Nee |
| Nom. stroom (In) | 1600 A |
| Inwendige diepte | 125 mm |
| Plaatdikte kast | 9 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 6 mm |
| Aantal modulen | 1 |
| Aantal rijen | 0 |
| Breedte in module-eenheden | 9 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 0 |
| Aantal leidinginvoeringen | 0 |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Slagvastheid | IK10 |
| Functiebehoud | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Deksel met drukontlasting | Ja |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Soort coating | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 10 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,612 kg |
| Afmeting verpakking | 0,152 x 0,19 x 0,252 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 108,00 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
Instructievideo
3D / BIM object
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Instructievideo
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
CAD object
Montage handleiding
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
Instructievideo
3D / BIM object
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Instructievideo
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
Artikel bevat 1 st