Eaton - Installatiekast leeg - CI43X-125-NA
Brutoprijs
182,00
Eaton - Installatiekast leeg - CI43X-125-NA
Ons artikelnummer
2072505
Artikelnummer fabrikant
002213
Type nummer
CI43X-125-NA
EAN-code
4015080022138
Hoogte
250 mm
Diepte
150 mm
Inbouwdiepte
125 mm
Breedte
375 mm
Aanbouwmogelijkheid
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
002213 CI43X-125-NA Kast Ci, HxBxD=250x375x150mm, deksel Ral7035, gladde zijden
Individuele basisbehuizing, VA goedgekeurd, materiaalkarakteristiek polycarbonaat, Slagvast, beschermingsgraad: IP65, optioneel afsluitbaar met DVZ...-CI, gepatenteerde dekselsluitingen met geïntegreerde overdrukcompensatie, gladde zijkanten, zonder voorgeperste gaten, bevestigingsstrips voor muurbevestiging, verzegelbare afdekkapsluitingen, RAL 7035, grijs (basis), doorzichtig rookgrijs, (deksel), montagediepte met montageplaat: 125 mm, afdekkingstype: doorzichtig rokerig, basistype: glad
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2072505 |
| Artikelnummer fabrikant | 002213 |
| EAN-code | 4015080022138 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatiekast leeg |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | CI43X-125-NA |
| Omschrijving | Kast Ci, HxBxD=250x375x150mm, deksel Ral7035, gladde zijden |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Hoogte | 250 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Inbouwdiepte | 125 mm |
| Breedte | 375 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Met montageplaat | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| RAL-nummer | 7035 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur | Grijs |
| Montagewijze | Opbouw |
| Soort afdekking | Geen |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Type deur | Geen |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Met slot | Nee |
| Nom. stroom (In) | 1600 A |
| Inwendige diepte | 125 mm |
| Plaatdikte kast | 9 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 6 mm |
| Aantal modulen | 1 |
| Aantal rijen | 0 |
| Breedte in module-eenheden | 15 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 0 |
| Aantal leidinginvoeringen | 0 |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Slagvastheid | IK10 |
| Functiebehoud | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Deksel met drukontlasting | Ja |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Soort coating | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,246 kg |
| Afmeting verpakking | 0,152 x 0,377 x 0,252 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 182,00 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Instructievideo
Montage handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Instructievideo
Montage handleiding
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
CAD object
Montage handleiding
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Instructievideo
Montage handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Instructievideo
Montage handleiding
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st