Eaton - Installatiekast leeg - CI44X-150
Brutoprijs
211,00
Eaton - Installatiekast leeg - CI44X-150
Ons artikelnummer
1100533
Artikelnummer fabrikant
034138
Type nummer
CI44X-150
EAN-code
4015080341383
Hoogte
375 mm
Diepte
175 mm
Inbouwdiepte
150 mm
Breedte
375 mm
Aanbouwmogelijkheid
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
034138 CI44X-150 Kast Ci, HxBxD=375x375x175mm, deksel transparant, gladde zijden
Individuele basisbehuizing, materiaalkarakteristiek polycarbonaat, Slagvast, beschermingsgraad: IP65, optioneel afsluitbaar met DVZ...-CI, gepatenteerde dekselsluitingen met geïntegreerde overdrukcompensatie, gladde zijkanten, zonder voorgeperste gaten, bevestigingsstrips voor muurbevestiging, verzegelbare afdekkapsluitingen, RAL 7035, grijs (basis), doorzichtig rookgrijs, (deksel), montagediepte met montageplaat: 150 mm, afdekkingstype: doorzichtig rokerig, basistype: glad
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1100533 |
| Artikelnummer fabrikant | 034138 |
| EAN-code | 4015080341383 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatiekast leeg |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | CI44X-150 |
| Omschrijving | Kast Ci, HxBxD=375x375x175mm, deksel transparant, gladde zijden |
| Land van Oorsprong | FI |
Technisch
| Hoogte | 375 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Inbouwdiepte | 150 mm |
| Breedte | 375 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Met montageplaat | Nee |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Ja |
| RAL-nummer | 7035 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Kleur | Grijs |
| Montagewijze | Opbouw |
| Soort afdekking | Optioneel |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Type deur | Geen |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Met slot | Nee |
| Nom. stroom (In) | 1600 A |
| Inwendige diepte | 150 mm |
| Plaatdikte kast | 9 mm |
| Plaatdikte deur/deksel | 6 mm |
| Aantal modulen | 1 |
| Aantal rijen | 0 |
| Breedte in module-eenheden | 15 |
| Aantal uitsparingen voor flensplaten | 0 |
| Aantal leidinginvoeringen | 0 |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Slagvastheid | IK10 |
| Functiebehoud | Overig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Deksel met drukontlasting | Ja |
| Kwaliteitsklasse materiaal behuizing | Overig |
| Soort coating | Overig |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 3,364 kg |
| Afmeting verpakking | 0,177 x 0,377 x 0,377 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 211,00 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Instructievideo
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Instructievideo
Montage handleiding
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
CAD object
Montage handleiding
Instructievideo
Instructievideo
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
3D / BIM object
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Instructievideo
Montage handleiding
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Artikel bevat 1 st