Eaton - Installatierelais - Z-TN230/4S
Ons artikelnummer
2069414
Artikelnummer fabrikant
265579
Type nummer
Z-TN230/4S
EAN-code
4015082655792
Functie
Mechanisch
Montagewijze
DIN-rail
Breedte in module-eenheden
2
Inbouwdiepte
60 mm
Aantal maakcontacten
4
Productomschrijving
265579 Z-TN230/4S Installatierelais AAN-AUTO-UIT, 230V, 50Hz, 20A, 4NO, 2TE
Installatierelais met mechanische functievoorkeuze, autonomie ON/AUTO/OFF, stuurspanning 230V 50Hz, functie: 4 N/O, nominale bedrijfsstroom 20 A, 250V AC, type volgens IEC/EN 60947, standaardafmeting voorkant 45 mm, montagebreedte 2 SU (35 mm), DIN-rail montage, klemdoorsnede 0,5-10 mm² massief en flexibel / 0,5-6 mm² flexibel met huls
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2069414 |
| Artikelnummer fabrikant | 265579 |
| EAN-code | 4015082655792 |
| Artikelklasse (ETIM) | Installatierelais |
| Merk | Eaton |
| Serie | xPole |
| Type nummer | Z-TN230/4S |
| Omschrijving | Installatierelais AAN-AUTO-UIT, 230V, 50Hz, 20A, 4NO, 2TE |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Functie | Mechanisch |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 60 mm |
| Aantal maakcontacten | 4 |
| Aantal verbreekcontacten | 0 |
| Aantal wisselcontacten | 0 |
| Stuurspanning 1 | 230 - 230 V |
| Stuurspanningstype 1 | AC |
| Frequentie stuurspanning 1 | 50 - 50 Hz |
| Stuurspanning 2 | 0 - 0 V |
| Stuurspanningstype 2 | AC/DC |
| Frequentie stuurspanning 2 | 0 - 0 Hz |
| Nom. (meet)stroom | 20 A |
| Voedingsspanning | 250 - 250 V |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| Max. gloeilampbelasting | 0 W |
| Max. belasting TL-buis | 0 VA |
| Max. belasting TL-buis (duo-geschakeld) | 0 VA |
| Max. belasting TL-buis (parallel gecompenseerd) | 0 VA |
| Max. schakelstroom (cos phi = 0,6) | 0 A |
| Aantal contacten als maakcontact | 4 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 3 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,277 kg |
| Afmeting verpakking | 0,092 x 0,037 x 0,075 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 82,56 per 1 st |
Artikel bevat 1 st