Eaton - Kamrail - B3.1/5-PKZ0
Brutoprijs
25,88
Eaton - Kamrail - B3.1/5-PKZ0
Ons artikelnummer
1030811
Artikelnummer fabrikant
044948
Type nummer
B3.1/5-PKZ0
EAN-code
4015080449485
Aantal fasen
3
Geschikt voor aantal apparaten
5
Delingsmaat
54 mm
Lengte
264 mm
Nom. continustroom Iu
63 A
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
044948 B3.1/5-PKZ0 Kamrail - 3P - 63 A - - mm2 - Vork - Lengte 261 mm -
Kamrail 3 polen voor voedingsunit van 5 PKZM0-... met ingebouwde hulpcontact- of uitschakelindicator aan de rechterzijde, lengte 261 mm beschermd tegen direct contact. Ue = 690 V, Iu = 63 A
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1030811 |
| Artikelnummer fabrikant | 044948 |
| EAN-code | 4015080449485 |
| Artikelklasse (ETIM) | Kamrail |
| Merk | Eaton |
| Serie | PKZ |
| Type nummer | B3.1/5-PKZ0 |
| Omschrijving | Kamrail B3.1/5-PKZ0 - 3P - 63 A - - mm2 - Vork - Lengte 261 mm - |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal fasen | 3 |
| Geschikt voor aantal apparaten | 5 |
| Delingsmaat | 54 mm |
| Lengte | 264 mm |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vork |
| Geïsoleerd | Ja |
| Toegekende stootspanning | 6 kV |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 690 V |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Nee |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Aantal module-eenheden | 0 |
| Breedte in module-eenheden | 14.5 |
| Kleur | Zwart |
| In te korten op maat | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 10 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,109 kg |
| Afmeting verpakking | 0,266 x 0,013 x 0,036 M |
| Volle verpakking bevat | 10 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 25,88 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Instructievideo
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/40/4011/4011da37678b2423cfa13d843357fe1b.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/78/7874/78748dd827885b8061508bfbd43a1981.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Instructievideo
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/40/4011/4011da37678b2423cfa13d843357fe1b.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/78/7874/78748dd827885b8061508bfbd43a1981.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
Artikel bevat 1 st