Eaton - Magneetschakelaar - DILM50(380V50HZ,440V60HZ)
Brutoprijs
280,36
Eaton - Magneetschakelaar - DILM50(380V50HZ,440V60HZ)
Ons artikelnummer
2066034
Artikelnummer fabrikant
277831
Type nummer
DILM50(380V50HZ,440V60HZ)
EAN-code
4015082778316
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V
22 kW
Type stuurspanning
AC
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz
380 - 380 V
Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz
440 - 440 V
Aantal hoofdcontacten als maakcontact
3
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
277831 DILM50(380V50HZ,440V60HZ) Magneetschak. , 22kW, 0m, 0v
Eaton DILM DILM50(380V50HZ,440V60HZ) Magneetschakelaar DILM50(380V50HZ,440V60HZ), 22kW, 0m, 0v
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2066034 |
| Artikelnummer fabrikant | 277831 |
| EAN-code | 4015082778316 |
| Artikelklasse (ETIM) | Magneetschakelaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | DILM |
| Type nummer | DILM50(380V50HZ,440V60HZ) |
| Omschrijving | Magneetschakelaar DILM50(380V50HZ,440V60HZ), 22kW, 0m, 0v |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 22 kW |
| Type stuurspanning | AC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 380 - 380 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 440 - 440 V |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 80 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 50 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 21 A |
| Nom. vermogen bij AC-4, 400 V | 10 kW |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Breedte | 55 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 115 mm |
| Diepte | 132.1 mm |
| Nom. vermogen NEMA | 29.8 kW |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 690 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 690 V |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 26 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,872 kg |
| Afmeting verpakking | 0,134 x 0,057 x 0,117 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 280,36 per 1 st |
Downloads
CAD object
CAD object
CAD object
CAD object
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Instructievideo
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Montage handleiding
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
3D / BIM object
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
CAD object
CAD object
CAD object
CAD object
CAD object
Montage handleiding
Presentatie document/presentatiebestand
Presentatie document/presentatiebestand
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Verkoopbrochure
Instructievideo
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Instructievideo
3D / BIM object
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Montage handleiding
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
3D / BIM object
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Artikel bevat 1 st