Eaton - Montageplaat voor kast/lessenaar - IM4-CI48
Brutoprijs
206,52
Eaton - Montageplaat voor kast/lessenaar - IM4-CI48
Ons artikelnummer
2070844
Artikelnummer fabrikant
093200
Type nummer
IM4-CI48
EAN-code
4015080932000
Hoogte
750 mm
Materiaal
Kunststof
Oppervlaktebescherming
Onbehandeld
Breedte
375 mm
Geperforeerd
Nee
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
093200 IM4-CI48 Montageplaat, kunststof, voor CI48 kast
Montageplaat van geïsoleerd materiaal 4mm, goede mechanische weerstand bij hoge temperaturen, brandvertraging, halogeenvrij, kleur grijs RAL 7035, glasvezel versterkt, apparaten worden met borgmoeren bevestigd, kan worden gebruikt voor CI48, inclusief 4 bevestigingsschroeven voor eenvoudige bevestiging in de CI-behuizing
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2070844 |
| Artikelnummer fabrikant | 093200 |
| EAN-code | 4015080932000 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montageplaat voor kast/lessenaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy Safety CI |
| Type nummer | IM4-CI48 |
| Omschrijving | Montageplaat, kunststof, voor CI48 kast |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Hoogte | 750 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Breedte | 375 mm |
| Geperforeerd | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 24 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 5 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,71 kg |
| Afmeting verpakking | 0,005 x 0,377 x 0,752 M |
| Volle verpakking bevat | 5 st |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 206,52 per 1 st |
Artikel bevat 1 st