Eaton - Montagerail/-profiel - EPTV1350
Brutoprijs
25,78
Eaton - Montagerail/-profiel - EPTV1350
Ons artikelnummer
2074605
Artikelnummer fabrikant
143846
Type nummer
EPTV1350
EAN-code
4015081403806
Lengte
25 mm
Hoogte
1315 mm
Sleufbreedte
9.5 mm
Breedte
16 mm
Materiaaldikte
2 mm
Productomschrijving
143846 EPTV1350 Draagprofiel EP verticaal L=1315mm voor moduulhoogte 1350mm
Eaton xEnergy EP system EPTV1350 Draagprofiel EP verticaal L=1315mm voor moduulhoogte 1350mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2074605 |
| Artikelnummer fabrikant | 143846 |
| EAN-code | 4015081403806 |
| Artikelklasse (ETIM) | Montagerail/-profiel |
| Merk | Eaton |
| Serie | xEnergy EP system |
| Type nummer | EPTV1350 |
| Omschrijving | Draagprofiel EP verticaal L=1315mm voor moduulhoogte 1350mm |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Lengte | 25 mm |
| Hoogte | 1315 mm |
| Sleufbreedte | 9.5 mm |
| Breedte | 16 mm |
| Materiaaldikte | 2 mm |
| Profielvorm | U-profiel |
| Model | 1-voudig profiel |
| Soort perforatie | 3 zijden geperforeerd |
| Gatbreedte | 3.6 mm |
| Met tanding | Nee |
| Afbreekbaar | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Kleur | Overig |
| RAL-nummer | 0 |
| Gewicht | 1.071 kg |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 11 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 1,071 kg |
| Afmeting verpakking | 0,027 x 0,018 x 1,317 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 25,78 per 1 st |
Downloads
Presentatie document/presentatiebestand
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/51/51e0/51e024d19a771d9004ae93c067a205a8.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/d8/d8f8/d8f8a412e3fb0a3b725aca7bab33157c.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/27/27d8/27d814929b186919f38c5146d689471f.pdf
Artikel bevat 1 st