Eaton - Motorbeveiligingsschakelaar - PKZM0-0,63
Brutoprijs
99,18
Eaton - Motorbeveiligingsschakelaar - PKZM0-0,63
Ons artikelnummer
1047013
Artikelnummer fabrikant
072733
Type nummer
PKZM0-0,63
EAN-code
4015080727330
Instelbereik overbelastingsbeveiliging
0.4 - 0.63 A
Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging
9.8 - 9.8 A
Faseuitvalgevoelig
Ja
Uitschakeltechniek
Thermomagnetisch
Bedrijfsspanning (meetspanning)
690 - 690 V
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
072733 PKZM0-0,63 0,4 -0,63 A MOTORBEVEILIGINGSSCHAKELAAR
Motorbeveiligingsschakelaar volgens IEC/EN60947, 3-polig, bouwgrootte PKZM0, met instelbare overbelastings- en onvertraagde kortsluitbeveiliging, fase-uitvalgevoelig, schroef- en klikbevestiging, met schroefklem, kapinbouwmaat 45 mm, nominale bedrijfsspanning Ue 690 V, beschermingsgraad IP20, vingerveilig volgens VDE 0106 T. 100, toebehoren: hulpcontact, spanningsafschakelspoel, contactmodule, klemplaat
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1047013 |
| Artikelnummer fabrikant | 072733 |
| EAN-code | 4015080727330 |
| Artikelklasse (ETIM) | Motorbeveiligingsschakelaar |
| Merk | Eaton |
| Serie | PKZ |
| Type nummer | PKZM0-0,63 |
| Omschrijving | Motorbev. schak. PKZM0-0,63, 3Polig, 0,4..0,63A |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 0.4 - 0.63 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 9.8 - 9.8 A |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Breedte | 45 mm |
| Nom. continustroom Iu | 0.63 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 0.09 kW |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0.12 kW |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 150 kA |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 93 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Thermische beveiliging | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Met thermische beveiliging | Nee |
| Verliesvermogen | 5.16 W |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 16 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,246 kg |
| Afmeting verpakking | 0,078 x 0,047 x 0,095 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 99,18 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
CAD object
CAD object
Handleiding
Montage handleiding
CAD object
Handleiding
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Instructievideo
Montage handleiding
Handleiding
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Handleiding
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/40/4011/4011da37678b2423cfa13d843357fe1b.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/78/7874/78748dd827885b8061508bfbd43a1981.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Montage handleiding
CAD object
CAD object
Handleiding
Montage handleiding
CAD object
Handleiding
Instructievideo
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
Verkoopbrochure
3D / BIM object
Verkoopbrochure
Instructievideo
Montage handleiding
Handleiding
Montage handleiding
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Verkoopbrochure
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
3D / BIM object
Handleiding
3D / BIM object
Standards & regulation, certificaten etc.
Instructievideo
Standards & regulation, certificaten etc.
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Instructievideo
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/74/7459/74595ebb6055fc8d471fbe60c4686d19.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/40/4011/4011da37678b2423cfa13d843357fe1b.pdf
https://att.2ba.nl/8712423001435/OTA/78/7874/78748dd827885b8061508bfbd43a1981.pdf
Artikel bevat 1 st